Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne
Pomocy!! w kolejnym cyklu... - Wersja do druku

+- Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne (http://muscle-centre.pl)
+-- Dział: Suplementacja (/dzial-suplementacja)
+--- Dział: Suplementy i odżywki (/dzial-suplementy-i-od%C5%BCywki)
+--- Wątek: Pomocy!! w kolejnym cyklu... (/watek-pomocy-w-kolejnym-cyklu)

Strony: 1 2 3 4


RE: Pomocy!! w kolejnym cyklu... - bicepsik.pl - 12-01-2012 19:11

Chłopcy z treca muszą tak pisać bo im towar zabiorą hehehe I pisza na forach, że zajebisty itp. bzdety. Było 3 dni w sprzedaży a im już po 5 kilo poszło hehehe


RE: Pomocy!! w kolejnym cyklu... - BrotheR - 12-01-2012 19:19

dokładnie tak jak bicepsik napisał Uśmiech s.a.w nie powala na kolana
nie będę Ci doradzał jakie suplementy są mocniejsze, przedstawiłem swoje zdanie,
wg mnie nie powinieneś aktualnie robić żadnego cyklu i to podtrzymuje Uśmiech


RE: Pomocy!! w kolejnym cyklu... - maniak7000 - 12-01-2012 19:27

(12-01-2012 19:06)kania8888 napisał(a):  dzięki BrotheR słyszałem pare dobrych słów o tym S.A.W a co według Ciebie jest mocniejsze od SAWA jeśłi twierdzisz że on należy do średniaków ;P

Anioł

(12-01-2012 19:11)bicepsik.pl napisał(a):  Chłopcy z treca muszą tak pisać bo im towar zabiorą hehehe I pisza na forach, że zajebisty itp. bzdety. Było 3 dni w sprzedaży a im już po 5 kilo poszło hehehe

w dziale komercyjnym znanego forum ^^ po Sławku (tak go ochrzcili) sikaja po kostkach taki super - ale po skladzie juz nic tak wybitnego.

bicek ma racje - jednak czasem warto polowac na sample zeby samemu na sobie sprawdzic Oczko

(12-01-2012 19:19)BrotheR napisał(a):  dokładnie tak jak bicepsik napisał Uśmiech s.a.w nie powala na kolana
nie będę Ci doradzał jakie suplementy są mocniejsze, przedstawiłem swoje zdanie,
wg mnie nie powinieneś aktualnie robić żadnego cyklu i to podtrzymuje Uśmiech

Na jednego zadziala lepiej HP a na 2go SP250 - kazdy ma swoje co chwali - kwestia indywidualna.. a mocniejsze to juz tylko stacki z 1,3d co nie oznacza,ze dadza wiecej w bicu - glownie o pobudzenie +ew pompe chodzi.


RE: Pomocy!! w kolejnym cyklu... - pepe - 12-01-2012 19:30

j/w
Szkoda pieniędzy póki co. Sam tak kiedyś robiłem, kiedy zaczynałem przygodę z siłownią. Potem będziesz żałować. Nie ma co. Na sucho poćwicz przez pewien czas. Przecież odżywki to nie sterydy, od razu swoich wymarzonych celów nie osiągniesz. Kwestia czasu oraz twojego zaangażowania.


RE: Pomocy!! w kolejnym cyklu... - BrotheR - 12-01-2012 19:35

pobudzenie i pompa to tylko efekty powierzchowne, ważne jest to co się dzieje w organizmie,
co z czym się łączy, jakie daje reakcje chemiczne, biochemiczne, co z tego wynika...
a ludzie zamiast czytać skład i zasięgać informacji na temat poszczególnych składników to wolą
słuchać opinii i chwytów marketingowych typu "to jest mocne, to mnie klepie, po tym przybrałem 5kg,
po tym miałem mega pompe"... dlatego uważam, że Polski rynek jest na razie w ciemnym zadzie,
bo nastawił się na zysk i kampanie reklamowe, a znowuż amerykański czy brytyjski, na zysk i na
zadowolenie klientów co skutkuje mocniejszym i nie wałkowanym składem suplementów Uśmiech

pro po tematu, koledze chyba zależy tylko na szybkim wzroście za wszelką cenę? Uśmiech a tak się nie da


RE: Pomocy!! w kolejnym cyklu... - Botage - 12-01-2012 20:52

(12-01-2012 19:35)BrotheR napisał(a):  (...) amerykański czy brytyjski, na zysk i na
zadowolenie klientów co skutkuje mocniejszym i nie wałkowanym składem suplementów Uśmiech

To nie wałkowanie to mogłeś sobie odpuścić Duży uśmiech Na europejski rynek wypuszcza się wiele wałków z ameryki. Chociaż dla nich -15% w składzie to "norma"...



edit by maniak7000

niestety ta norma to NORMA ... dlatego raczej unikam produkty "z zachodu"



RE: Pomocy!! w kolejnym cyklu... - kania8888 - 12-01-2012 23:29

Ja zamieszczałem post nie chciałem jak najszybciej i na skróty uzyskać siłe !!
wiem że dieta i odpowiedni trening to podstawa
Lecz chce wiedzieć jaki stak kreatynowy kupic i z czym to połączyć aby znowu kasy nie wpierniczyć w błoto...
teraz ćwicze na sucho lecz za 2 miechy chce wprowadzić cykl dość ostry i liczyłem na waszą pomoc Oczko


RE: Pomocy!! w kolejnym cyklu... - mmunio3 - 13-01-2012 01:09

tunczyk +puszka coli po treningu moze w smaku szalu nie robi ale dziala jak gainer dobre zrodlo bialka i odpowiednie cukry


RE: Pomocy!! w kolejnym cyklu... - ARNI1964 - 13-01-2012 09:49

Ja s.a.w.a wcinałem w sumie dopiero co skończyłem i jestem z niego zadowolony, nie mówię że to najlepsza przed treningówka na świecie ale działa bardzo przyzwoicie i śmiało można ją polecać stosunek ceny do jakości jest bardzo korzystny.Cena 59zł zaczynając od dawki podstawowej starcza na jakieś 6 / 8 tygodni. Źle ??? Żeby uniknąć nie potrzebnych odpowiedzi napisze jeszcze ze nie jest to pierwsza przed treningówka jaką brałem i mam ją z czym porównywać.


RE: Pomocy!! w kolejnym cyklu... - Danieloooi - 13-01-2012 13:28

j/w ARNI1964 pisze - s.a.w jak dla mnie jest naprawdę godny polecenia.
Na początku myślałem że pewnie to słabizna jak nitro ale byłem mile zaskoczony a juz troche oszamałem tych przedtreningówek.. Uśmiech