Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne
Dziennik treningowy Puriny :D - Wersja do druku

+- Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne (http://muscle-centre.pl)
+-- Dział: Muscle-Centre for You (/dzial-muscle-centre-for-you)
+--- Dział: Dzienniki Treningowe (/dzial-dzienniki-treningowe)
+--- Wątek: Dziennik treningowy Puriny :D (/watek-dziennik-treningowy-puriny-d)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


RE: Dziennik treningowy Puriny :D - robo815 - 21-03-2012 21:27

Nie jest źle z treningiem,ale jeszcze nie byłaś u lekarza?


RE: Dziennik treningowy Puriny :D - Purina - 21-03-2012 21:58

Miałam dziś bolesne 'badanie' u fizjoterapeuty. Więzadło mi poszło, mogę na jakiś czas zapomnieć o treningach, chyba, że same łapki. Wczoraj sobie doprawiłam treningiem brzucha z prostownikami, a jak zaczął mnie miętolić, to myślałam, że umrę Smutny Klnięcie samo się załączyło, co raczej m się nie zdarza.


RE: Dziennik treningowy Puriny :D - michał.k - 21-03-2012 22:31

Współczuje więzadło to nie ciekawa sprawa Smutny, to jak rekonstrukcja operacyjnie?


RE: Dziennik treningowy Puriny :D - Purina - 21-03-2012 22:52

Nie no, co Ty? Jeszcze nie jest tak źle. Powiedział, że jestem na pograniczu i mam odpuścić treningi, żeby (jego słowa) nie doszło do 'trachnięcia'. Za 2-3 tygodnie zobaczymy jak będzie to wyglądać. Póki co, mam smarować maścią nierozgrzewającą. Ciężko nic nie robić, pracując na słowni - to jest najgorsze. Bo mnie strasznie ciągnie do treningów. Ale siła wyższa i muszę przeboleć. No i dowiedziałam się, że to może być połączone z rwą kulszową.


RE: Dziennik treningowy Puriny :D - michał.k - 21-03-2012 22:57

Postaraj sie dostarczać zwiąkszone ilosci wapnai wit.C oraz droganaturalna elastyny i kolagenu
rwa kulszowa nie ciekawa sprawa Uśmiech a przy powikłaniach rechabiliatacja trwa nawet pzrez pół roku a czesem wiecej, wykonywanie najprostszych czynnosci to powoduej ogromny ból.

Pozdrawiam i zdrowia zycze Uśmiech


RE: Dziennik treningowy Puriny :D - Purina - 21-03-2012 23:01

Jem glucosamine z wit. C - 2 kapsułki dziennie (czy to możliwe, że mnie dusi po tym?) i Omega 3. Rwa ustąpiła dzięki MC na przykład, od którego zrąbało mi się więzadło, ech... life is brutal Smutny
A co do rwy - ponad rok się z nią męczyłam. Jest lepiej, ale jak nie ćwiczę przez dłuższy czas, to od czasu do czasu coś zaboli.


RE: Dziennik treningowy Puriny :D - michał.k - 21-03-2012 23:13

Jesli masz uczulenie na skorupiaki to po glukozaminie mogą sie pojawiać takie objawy j/w pisałaś.


RE: Dziennik treningowy Puriny :D - Purina - 21-03-2012 23:16

Tak, jakby mi się oskrzela zapychały - ciężko się oddycha, szczególnie przed snem. Hmm...


RE: Dziennik treningowy Puriny :D - michał.k - 22-03-2012 00:48

Nie znam dokładnie tematu,a le faktycznie moze dojśc do obkurczenia oskrzelików w wyniku alergii na skorupiaki, podobnie jak przy astmie Uśmiech


RE: Dziennik treningowy Puriny :D - Purina - 22-03-2012 15:19

Uhm. Odstawiam to Język