Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne
Dziennik treningowy Puriny :D - Wersja do druku

+- Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne (http://muscle-centre.pl)
+-- Dział: Muscle-Centre for You (/dzial-muscle-centre-for-you)
+--- Dział: Dzienniki Treningowe (/dzial-dzienniki-treningowe)
+--- Wątek: Dziennik treningowy Puriny :D (/watek-dziennik-treningowy-puriny-d)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


RE: Dziennik treningowy Puriny :D - BrotheR - 15-02-2012 23:45

i dobrze niech tak pozostanie Uśmiech jedziesz Purina z tym "koxem" jak cza Duży uśmiech


RE: Dziennik treningowy Puriny :D - łapa50cm. - 16-02-2012 00:33

dobra koniec spamu Oczko , Purina zdaj relacje z treningu


RE: Dziennik treningowy Puriny :D - Purina - 16-02-2012 15:46

Łeee, jak tu takie zaostrzenia są, to mi się przestaje podobać.


PLECY + BICEPS:
Rozgrzewka - parę minut na wioślarzu wodnym
1. Martwy ciąg: 15x20kg + 10x30kg + 10x40kg + 10x50kg
2. Dzień dobry siedząc: 10x40kg + 10x45kg + 10x50kg + 10x55kg
3. Wiosłowanie na maszynie siedząc: 10x35kg + 10x40kg + 10x45kg
4. Ściąganie drążka wyciągu górnego do klatki (szeroko, nachwyt): 10x30kg + 10x35kg + 8x40kg
5. Wiosłowanie sztangielką w opadzie jednorącz: 10x10kg + 10x12kg + 10x14kg
6. Podciąganie się na maszynie stojąc (wąsko, podchwyt): 12x-35kg + 12x-30kg + 8x-25kg
7. Naprzemienne uginanie ramion chwytem młotkowym: 12x6kg + 12x6kg + 12x6kg
Rozciąganie.

MC - lekko poszłoby więcej, ale stwierdziłam, że w DD dorzucę, a do MC najwyżej na następnym treningu Uśmiech Tren całkiem fajny, choć czuję niedosyt. Bicepsy napompowane - ciężko było ręce wyprostować.


RE: Dziennik treningowy Puriny :D - robo815 - 16-02-2012 17:16

Kiedyś się musze pejsć do Ciebie na siłkę i zobaczyc ten sprzet.Ogólnie nieźle


RE: Dziennik treningowy Puriny :D - Mr. Body - 16-02-2012 17:26

nasza purinka wyrosła na silną kobietę Język ciężary ciekawe Uśmiech Ciekawe czy na tym forum się zdecydujesz fotki wrzucić Uśmiech


RE: Dziennik treningowy Puriny :D - Diabeł 88 - 16-02-2012 18:19

Wiem Purina za kim tak teskniłaś Zawstydzony Serce Język

Teraz konkrety:Bardzo ładnie idą Ci te treningi...cały czas do przodu.Niektorzy Cie tutaj jeszcze nie znaja a ja moge oswiadczyć,że dziewczyna zrobiła ogromny progres.Chyba nikt nie jest tak zawziety jak ona.Z poprzedniego forum wiele osob moglo brac z niej przyklad.To jest nasza Strong Smerfetka ;* !!!!

Elegancko! Dajesz dalej!! Diabeł


Ps:Jezeli chodzi o jakikolwiek spam ... hmmm Jezeli komus w dzienniku nie podobaja sie toczone dyskusje to prosze zgłaszac do administratora aby usuwał zbedne posty.Niektorzy potrzebuja porad odnosnie swoich treningow,suplementacji czy innych zyciowych spraw.Nie zakladajmy jakis niepotrzebnych tematow tylko osoba,ktora prowadzi relacje niech sama zarzadza co chce miec w swojej relacji.Nie robcie tutaj jakis sztywnych zasad. odemnie tyle Diabeł


RE: Dziennik treningowy Puriny :D - robo815 - 16-02-2012 20:30

(16-02-2012 18:19)Diabeł 88 napisał(a):  Ps:Jezeli chodzi o jakikolwiek spam ... hmmm Jezeli komus w dzienniku nie podobaja sie toczone dyskusje to prosze zgłaszac do administratora aby usuwał zbedne posty.Niektorzy potrzebuja porad odnosnie swoich treningow,suplementacji czy innych zyciowych spraw.Nie zakladajmy jakis niepotrzebnych tematow tylko osoba,ktora prowadzi relacje niech sama zarzadza co chce miec w swojej relacji.Nie robcie tutaj jakis sztywnych zasad. odemnie tyle Diabeł

Popieram,nie róbmy z dzienników śmietników ale też obozów koncentracyjnychDiabeł


RE: Dziennik treningowy Puriny :D - Marian - 16-02-2012 20:40

Dzienniki to sprawa indywidualna każdego autora. Jak pozwala u siebie na luźne dyskusje to nie widzę przeszkód. Jak ktoś z kolei będzie chciał usunąć jakiś spam to napiszcie do mnie na pw.


Pozdrawiam Marian


RE: Dziennik treningowy Puriny :D - Purina - 17-02-2012 00:21

Robo, wpadaj Uśmiech Z chęcią Cię oprowadzę Oczko

Mr. Body, wrzucę na lato - stare i nowe Uśmiech

Diabeł, no baaa, że za Tobą Serce i za Wami wszystkimi Duży uśmiech
Co do reszty Twojej wypowiedzi: nie lubię stać w miejscu, choć ostatnio słabo przez to przetrenowanie. I chyba dlatego mnie te choróbska biorą. Nadal sie leczę na kaszel... a to już ponad 2 miesiące. Spoko, mimo to troszkę się posuwam Uśmiech Strong Smerfetka Serce Podoba mi się!

A jeśli chodzi o dziennik - niektórze dobrze wiedzą, że lubię pogadać na luźno i wcale nie uważam tych postów za spam, bo każdy coś wnosi do sprawy Uśmiech Także jak coś, będę zgłaszać, ale wątpię, by się zdarzało.

Ps. nie mam emotikonków Smutny


RE: Dziennik treningowy Puriny :D - Mr. Body - 17-02-2012 09:31

taki spam mi się podoba, ale to co jest temacie "spam" nie wiem do jakiej kategorii można wpisać.

Długo będzie trzeba czekać na fotki, do tego czasu to już pewnie będziesz na zawodach fitness sylwetkowe hehe.Może jakieś tabletki do ssania mocniejsze na ten kaszel