Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mini test - opinie o produktach Fitmax oraz recenzje nowości
Autor Wiadomość
Offline
pawelszevc
FitMax


88
Liczba postów:

12-01-2012
Dołączył:

Reputacja:


Grupa: Partner Forum
Post: #1
mini test - opinie o produktach Fitmax oraz recenzje nowości
A więc - zgodnie z zapewnieniami otwieram/tworzę temat poświęceony testom oraz fotorelacjom ze stosowania supli i odżywek marki FitMax:-) Część z obecnych tutaj wypisek ma już trochę czasu(skopiowane z archiwów), aczkolwiek uważam, iż nadal sa aktualne:-)


Zapraszam również do dzielenia się z nami swoimi spostrzeżeniami, opisami, zdjęciami, ale również zastrzeżeniami co do produktów naszej marki - na pewno pomoże to niektórym dokonać wlaściwego wyboru, a nam, udoskonalać produkty wg waszych potrzeb:-)

Zaczynamy!!


Witam wszystkich użytkowników, w tym poście będę dzielił si z wami swomimi spostrzeżeniami na temat testowanych produktów marki FITMAX
Part I

Na pierwszy ogień - otrzymałem możliwość wypróbowania białka WHEY PROTEIN 81+ 2250 gram WANILIOWY



Pragnąłbym podzielić się z wami wrażeniami i spostrzeżeniami na temat w.w. białka oraz poprosić abyście w tym temacie uczynili to samo:
Jeżeli posiadacie zdjęcia produktów firmy Fitmax --> WKLEJAJCIE
Jeżeli chcielibyście podzielić się z nami wszystkimi swoją opinią na temat produktów firmy Fitmax --> PISZCIE

Moja opinia na temat białka przedstawia się tak:
30g białka rozpuściłem jak zalecano w 250ml wody, lecz jest to za dużo, smak staje się niewyraźny, znacznie lepszym rozwiązaniem jest 200ml, lub, jeśli ktoś woli "gęstsze mieszanki" 150ml wody (z mlekiem jeszcze nie piłem, choć na pewno spróbuję)

SMAK
Smak waniliowy --- wyczuwalny, aczkolwiek bardzo przyjemny i delikatny, nie drażni podniebienia, świetnie zaspokaja (przynajmniej u mnie) chęć sięgnięcia po słodkie łakocie, białko nie jest przesłodzone, co bardzo ważne, jest orzeźwiające, a nie mdłe jak inne

Rozpuszczalność 100% co, aż mnie zaskoczyło!! Parę machnięć shakerem i nie pozostało nic... Co prawda troszkę się pieni, ale po dosłownie 10-20 sekundach piana opada całkowicie


Pora na zdjęciaDuży uśmiech

[Obrazek: 2ezpm3q.jpg]

Zawartość paczuszki ( wczoraj wysłana, dziś doszła, expres) Uśmiech



[Obrazek: 25rno8z.jpg]

Białko po otwarciu ( w rzeczywistości kolor bardziej kremowy, wina lampy) unosi się super waniliowy zapachUśmiech



[Obrazek: 20znqmt.jpg]

Producent pisze na opakowaniu 15g--miarka, lecz chybanie pełna moja ma 20g, ale proch dość mocno w niej "ubiłem, czy docisnąłem" jak kto woli :bomba:



[Obrazek: 2itlba9.jpg]

I białeczko po wymieszani, absolutne ZERO grudek, pyłu, czy czegokolwiek, rozpuściło się jak oranżada z biedronki
Jak mówiłem lekka piana, która po bardzo krótkiej chwili opada odsłaniając cudowną prawdęDuży uśmiech Przytulanie




PART II




Witam ponownie dziś otrzymałem przesyłkę z gainerem Fitmaxa Mass Active 5kg o smaku waniliowym, shaker gratis I jak też obiecałem, postanowiłem podzielić się z wami opinią o tymże produkcie



Tak wyglądała całość po rozpakowaniu

[Obrazek: 2mqke10.jpg]



Jak już zdążyliście na pewno zauważyć smakowo odżywki Fitmax'a podchodzą mi bardzo ale to bardzo dobrze

Rozpuszczalność już standardowo -----> 100% - WZOROWA

[Obrazek: 8xkjvc.jpg]



Po paru ruchach zero jakichkolwiek grudek, zlepień itd!! Na powierzchni wytwarza się niewielka ilosc piany, która opada po ok. 30sekundachUśmiech

[Obrazek: 1zlpt90.jpg]



Świetnym pomysłem, według mnie, jest dodanie Shakera jako gratisu !!

Co mnie bardzo ucieszyło... Shaker nie jest zakręcany, tylko na zatrzask(mam dość chlapania z gwintu, chlapią nawet te z uszczelkami...), a po drugie, jego "wieczko" jest gładkie, nie żadne spiralki, wzorki czy inne "badziewia", które tylko trudno domyć i w których kumulują się bakterie...

[Obrazek: 8zfb7l.jpg]

[Obrazek: rti7p3.jpg]




Part III

Doszła dziś do mnie kolejna paka, więc nadeszła również pora na małą recenzję


Dziś w "ogniu shakera" zagościł Whey Protein shake 81+ czekolada


Na dzień dobry zdjęcie zawartości paczki!!

[Obrazek: 2em2b01.jpg]



Następnie zawartość opakowania z białkiem Nie pachnie tak intensywnie jak wanilia.

[Obrazek: vookuv.jpg]



Standardowo już miareczka na wadze! Wychodzi, że smak czekoladowy jest cięższy, i to znacznie, od wanilii, albo przyszło tyle mocy, że tak ubiłem Pełna, uciśnięta miarka to 30-35g białeczka!

[Obrazek: 16hq58k.jpg]



Co do rozpuszczalności i piany nie muszę chyba pisać nic?...Uśmiech Wszystko ukazuje zdjęcie(wykonane bezpośrednio po wymieszaniu) Zero grudek, zero piany!!

[Obrazek: 2dh6wro.jpg]



Co do smaku... Hmmmmmm dałem d*py i wlałem ponad 350ml wody, a więc i smakowało zdecydowanie niezdecydowanie :mikolaj:


Przy następnej porcji juz dam normalnie 150-200ml i opiszę smak, choć piłem już próbkę i nie mogę powiedzieć złego słowa, jak dla mnie to MIÓD MALINA wchodzi(przynajmniej mi) o wiele lepiej niż wanilia, ale może dlatego, że wszystkiego co waniliowe mam już dość :oko:






Pozdrawiam i zapraszam do dzielenia się z nami swoimi opiniami

Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-01-2012 22:27 przez pawelszevc.
31-01-2012 22:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
mini test - opinie o produktach Fitmax oraz recenzje nowości - pawelszevc - 31-01-2012 22:26

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  FitMax - Newsletter - ciekawostki i nowości ze świata FitMaxa! pawelszevc 31 45,497 28-08-2012 18:09
Ostatni post: pawelszevc
  Konkurs FitMax'a - Przetestuj nowe GOOD NIGHT za darmo!! pawelszevc 9 7,378 15-06-2012 20:04
Ostatni post: pawelszevc
  TEST SPONSOROWANY - Fitmax - Amino Millenium maniak7000 2 4,570 16-03-2012 14:50
Ostatni post: kozak-91
  Najnowszy regenerator stawów ze stajni FitMax'a - Flex fit !!! pawelszevc 6 7,536 29-02-2012 20:59
Ostatni post: pawelszevc
  FitMax Good Night Boniek 2 4,705 25-01-2012 17:53
Ostatni post: Gargamel
  Serdecznie witamy my FitMax team:-) pawelszevc 11 9,861 20-01-2012 16:53
Ostatni post: łapa50cm.

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości

Skocz do:



Wróć do góryWróć do forów